O mnie

W kilku słowach o mnie, o mojej pracy, o ślubach, weselach, portretach

przewiń dalej

My Little Story

Sed tempor iaculis massa faucibus feugiat. In fermentum facilisis massa

01.
Trafiłeś na moją stronę prawdopodobnie szukając fotografa, czyli osoby, której w pełnym zaufaniu możesz powierzyć swoje zlecenie. Z pewnością szukasz przykładowych fotografii, ale też opierasz się na poleceniach.

Trafiłeś do mnie. Witam Cię serdecznie w moim fotograficznym domu. Rozejrzyj się, a jeśli zechcesz o coś zapytać to z przyjemnością Ci odpowiem.

Bliska jest mi fotografia ślubna, czy też fotografia weselna, jak mówią niektórzy, ale fascynuje mnie również fotografia portretowa, czyli człowiek na fotografii. Wesela i śluby to pełen zestaw emocji, a portrety to poszukiwanie duszy i charakteru.

W moim portfolio są również wydarzenia, czyli tzw. event’y. Szczególnie upodobane to wydarzenia teatralne zaprzyjaźnionego dziecięcego teatru musicalowego Baabus Musicalis z Sopotu. Niezwykle wdzięczna grupa dzieci i młodzieży tworząca pod okiem znakomitych opiekunów wspaniałe spektakle w świetnej scenografii i fantastycznych kostiumach. Gra teatralnych świateł tworzy bajeczny klimat na scenie. Wydarzenie ICTF Sopot (Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dziecięcych) oraz premiery spektakli są na stałe wpisane w mój kalendarz fotograficzny.

Zaufaniem obdarzyło mnie też wiele osób oraz firm (np. IKEA), dla których ważny był po prostu dobry profesjonalny portret biznesowy, czy sesja wizerunkowa, ale również fotografia użytkowa.

 

 

12
Lat w fotografii
230
Zadowolonych klientów
100
Sfotografowanych ślubów

Usługi i ceny

fotografia ślubna, portretowa, fotorelacje i inne

02.

Fotografia ślubna

fotografia ślubna, wesele, plenery, portret

Price : od 3500 PLN

Fotografia komercyjna

sesje biznesowe, portfolio

Price : 0d 600 PLN
Jest wiele sytuacji, które wymagają indywidualnych ustaleń, rozmów i planów. Na niezobowiązujących spotkaniach przy kawie możemy poznać się bliżej. Zadzwoń, napisz czego potrzebujesz, a ja odpowiem co mogę dla Ciebie zrobić.

Clients and Testimonilas

Sed tempor iaculis massa faucibus feugiat. In fermentum facilisis massa

03.
Bartłomiej Bielawski

Bartłomiej Bielawski

"Stworzyłeś z naszego ślubu i wesela arcydzieło, dzięki któremu możemy wspominać to wydarzenie każdego dnia na nowo. Mógłbym napisać jakiś banał w stylu „profesjonalnie, najwyższy poziom usług”, ale to nie oddałoby tego, co dla nas zrobiłeś. Ludzie, ludziska: jeżeli będziecie mieli okazję pracować z Krzysztofem, już Wam zazdroszczę!
Krzysztof, jeszcze raz, wielkie dzięki!! "

Via Facebook
Aneta Kułakowska

Aneta Kułakowska

"Najlepszy fotograf z jakim miałam do czynienia, bardzo profesjonalny a przy tym przesympatyczny człowiek, zaskakujący podejściem do życia i fotografowania pełnym pasji, a przy tym luzu i harmonii na sesji wyjazdowej w Lizbonie czuliśmy się jak z przyjacielem, a zdjęcia wyszły lepsze niż byśmy oczekiwali.. nawet znając wysoki poziom zdjęć, które widzieliśmy w portfolio Krzyśka! Już od pierwszego spotkania wiedzieliśmy że to jest człowiek, któremu warto powierzyć fotografowanie naszego ważnego dnia i za nic byśmy tej decyzdecyzji nie zmienili! 😀 z całego serca dziękujemy za przepiękną pamiątkę. Na pewno wrócimy po więcej! 😄😄 "

Via Facebook

INOME

"Prawdziwy profesjonalista i cudowny człowiek. Jego kadry pokazują coś więcej niż moment. Pokazują siłę uczucia. Nie budzi skrępowania, nie naciska, nie wymyśla, ale zawsze doradzi. I to nie tylko w kwestii pozowania (; Na weselu nikt nie widział fotografa, a po, każdy mógł siebie odnaleźć na zdjęciu.

Mimo naszych długich poszukiwań, wielu wątpliwości i dużej konkurencji na Pomorzu, Krzysiu to jedyny właściwy wybór.

Dał od siebie więcej, niż oczekiwaliśmy. "

Via Zankyou

Katarzyna Kaczmarek

"Ja i moi partnerzy biznesowi z przyjemnością korzystamy z pomocy Krzysztofa, bo sprawia że każda sesja z nim jest bardzo wyjątkowa i jest mile spędzonym czasem👌 Cieszę się że zdjęcie okładkowe mojej książki zrobił właśnie Krzysztof i z przyjemnością promuję jego usługi 👌 "

via Facebook

Joanna

"

Pan Krzysztof to zdecydowanie godny polecenia profesjonalista. Podczas ceremonii i wesela jego obecność była dyskretna i nie przeszkadzała w zabawie, a zdjęcia wyszły pięknie, pełne klimatu i oddające wyjątkowość chwili. Sesja plenerowa została zorganizowana sprawnie, przebiegła szybko i w przemiłej atmosferze. 100% zadowolenia z naszej strony 🙂

"

Via Zankyou

social media